📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pompy ciepła Kraków

Pompy ciepła w Krakowie są uważane za bardzo efektywne rozwiązanie do ogrzewania budynków i produkcji ciepłej wody użytkowej. Wyróżniają je przede wszystkim niższe koszty eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi systemami grzewczymi. Są one także bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii. Jeżeli interesują Cię tego typu rozwiązania, koniecznie sprawdź ofertę lazienkionline.pl. Nasi specjaliści pomagają również w doborze właściwych rozwiązań grzewczych. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni telefonicznie lub mailowo.

Pompy ciepła w Krakowie - zalety

Pompy ciepła są bardzo efektywnym sposobem na ogrzewanie domów i budynków. Oto kilka głównych zalet stosowania pomp ciepła:

  • oszczędność energii - pompy ciepła wykorzystują energię odnawialną, co pozwala zaoszczędzić w perspektywie długofalowej zdecydowanie bardziej niż w przypadku tradycyjnych systemów grzewczych;
  • niskie koszty eksploatacji - pompy ciepła okazują się relatywnie tanim rozwiązaniem (szczególnie, jeśli porównamy je z konwencjonalnymi systemami grzewczymi);
  • wysoka efektywność grzewcza - pompy ciepła cechuje wysoka sprawność (oznacza to, że energia elektryczna wykorzystywana do ich działania jest przekształcana w ciepło);
  • ekologia - pompy ciepła emitują znacznie mniej szkodliwych substancji niż konwencjonalne systemy grzewcze, co jest korzystne dla środowiska;
  • bezproblemowa obsługa - pompy ciepła są łatwe w obsłudze i nie wymagają skomplikowanych konserwacji.

Warto również wspomnieć, iż pompy ciepła w Krakowie można łatwo zintegrować z pozostałymi systemami grzewczymi i chłodniczymi, takimi jak kolektory słoneczne i systemy fotowoltaiczne.

Ile kosztują pompy ciepła? - Kraków [cennik]

Koszt pompy ciepła może się różnić w zależności od konkretnej lokalizacji, wydajności grzewczej konkretnego urządzenia oraz wielkości instalacji i producenta. Biorąc natomiast pod uwagę aktualne standardy, możemy jednoznacznie stwierdzić, że ceny za pompy ciepła w Krakowie nie powinny przekraczać 40 000 zł (wraz z montażem). Dotyczy to budynków jedno- oraz wielorodzinnych do 150 metrów kwadratowych.

Dofinansowanie na pompy ciepła - Kraków i okolice

Dofinansowanie na zakup i instalację pomp ciepła może być korzystnym rozwiązaniem umożliwiającym zdecydowane obniżenie kosztów inwestycji. Wiele programów rządowych i lokalnych proponuje dofinansowania, z których można skorzystać, natomiast wiele zależy od opcji dostępnych w Twoim regionie.

Aby uzyskać dofinansowanie na pompy ciepła, należy skonsultować się z dostawcą w celu upewnienia się odnośnie spełnienia wszystkich wymagań kwalifikacyjnych. Dzięki inwestycji w nowoczesne urządzenia grzewcze zaoszczędzisz pieniądze i przyczynisz się do ochrony środowiska.

Pompy ciepła Kraków - producenci

Spośród najpopularniejszych producentów pomp ciepła w Krakowie można wyróżnić m.in.:

W razie pytań odnośnie doboru pomp ciepła, zachęcamy skontaktować się ze specjalistami lazienkionline.pl mailowo lub telefonicznie.

Pompy ciepła Kraków - sprawdź ofertę lazienkionline.pl już dziś!

Chcesz kupić jakościowe pompy ciepła w Krakowie? Nasza oferta jest w Twoim przypadku doskonałym rozwiązaniem! Spośród konkurencji wyróżniamy się przystępnymi cenami oraz zróżnicowaną ofertą. Oprócz ogrzewania, proponujemy również klimatyzację i wentylację, specjalistyczne narzędzia, instalacje oraz estetyczne i designerskie artykuły sanitarne.
Pomagamy również w doborze rozwiązań dostosowanych do preferencji klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu produktów z kategorii "Ogrzewanie" od producentów tj. Kospel, Galmet, De Dietrich, Ariston, Vaillant i wiele innych.

W sklepie lazienkionline.pl oferujemy pompy ciepła najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat pomp ciepła:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli pomp ciepła dostępnych od ręki.

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta.

 


Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy pompy ciepła: Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 648 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Wszystko ok
2024-07-09
bardzo dobra
pixel