📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaworki

( ilość produktów: 82 )

W tej kategorii produktów znajdziesz zaworki do wody. To niezwykle ważne elementy w każdej łazience, choć niekiedy niezauważane przez właścicieli. Jeśli nie wykonujemy remontu samodzielnie, to nawet nie zwracamy uwagi na to, czego nie widać. Najważniejszy jest efekt i funkcjonalność — zaworki są istotne właśnie ze względu na nią. Chronią również przed zalaniem, czy umożliwiają prawidłowe działanie pralki. 
 

Jak wybierać odpowiednie zaworki?

Głównym elementem, który musisz brać pod uwagę, jest oczywiście ich dokładne przeznaczenie. Nasz sklep Łazienki Online oferuje m.in.:

  • zaworki do baterii umywalkowej,
  • zaworki do umywalki,
  • zaworki do pralki,
  • zaworki do kranu,
  • zaworki pod umywalkę,
  • zaworki do rozdzielacza,
  • zaworki do baterii kuchennej. 

Zaworki stanowią hydrauliczny element każdej łazienki, który umożliwia jej prawidłowe sprawowanie się. Możesz wodę odkręcić lub zakręcić, zabezpieczyć przed przeciekaniem, czy stworzyć bezpieczne połączenie z pralką lub zmywarką.

 

Kiedy montuje się zaworki w łazience i kuchni?

Najczęściej takie akcesoria łazienkowe umieszczane są w odpowiednich miejscach w czasie remontu lub wykańczania wnętrza. Jednak oczywiście zdarza się, że jakaś usterka hydrauliczna wymusza ich założenie lub wymianę. Montaż zaworków ma miejsce zwykle w takich miejscach, do których mamy łatwy dostęp i możliwe jest w każdej chwili zamknięcie dopływu wody. Może okazać się to konieczne, gdy prowadzi się prace serwisowe lub naprawcze. Woda bowiem mogłaby, lejąc się z rur spowodować znaczne szkody. Dzięki zaworkom zostanie odpowiednio zabezpieczona. Podobne rozwiązania stosuje się również w ogrodach i na działkach ogrodniczych, w miejscach czerpania wody. W ten sposób można łatwo podłączyć wąż ogrodowy lub nabrać wody do konewki. Nie ulega więc wątpliwości, że zaworki są niezbędne. Kluczowe znaczenie ma jednak ich odpowiednie dopasowanie. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 640 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Bardzo dobrze.
2024-07-06
Wszystko poszlo bardzo sprawnie, tak powinno byc dziekuje.
pixel