📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pompy ciepła Kielce

Inwestycja w pompy ciepła w Kielcach jest opłacalna z kilku istotnych powodów. Spośród najważniejszych korzyści możemy wymienić liczne oszczędności na ogrzewaniu, ekologię oraz niskie koszty eksploatacji. Co ciekawe - nowoczesne urządzenia grzewcze są nawet 20-30% bardziej efektywne niż konwencjonalne, tradycyjne systemy. Dlatego pomimo, że okazują się nieco droższe, mogą być niezwykle opłacalne w perspektywie długofalowej. Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości pompy ciepła w Kielcach - sprawdź ofertę lazienkionline.pl.

Dofinansowania na pompy ciepła w Kielcach - jak to wygląda w praktyce?

W Polsce dostępne są różne programy dofinansowania na zakup i instalację pomp ciepła. Jednym z najbardziej znanych jest "Czyste Powietrze" oferujący dofinansowanie do 50% kosztów kwalifikacyjnych. Istnieją również inne możliwości, takie jak:

  • dotacje unijne,
  • dofinansowanie ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej,
  • programy oferowane przez samorządy lokalne.

W celu uzyskania dokładnych informacji i warunków, rekomendujemy skontaktować się z właściwym urzędem lub instytucją. Masz pytania odnośnie oferty lazienkionline.pl? Zadzwoń do nas lub napisz maila. Pozostajemy dyspozycyjni!

Ile kosztują pompy ciepła? - Kielce i okolice

Koszt pomp ciepła zależy od wielu istotnych czynników. Są to m.in. wielkość budynku, wymagana moc grzewcza i system instalacji. Średni koszt zakupu oraz montażu pompy ciepła w Kielcach wynosi od 30 000 do 60 000 zł. Podane ceny mogą natomiast wzrosnąć w przypadku bardziej skomplikowanych instalacji.

Pompy ciepła Kielce - producenci

Spośród najbardziej renomowanych producentów pomp ciepła w Kielcach możemy wymienić m.in.:

Warto również rozważyć ofertę KospelAriston oraz Kaisai.

Jak wybrać pompy ciepła? - Kielce

Na jakie elementy powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze pomp ciepła? Bardzo ważne jest, aby bazować na kilku kluczowych czynnikach:

  • zapotrzebowanie na ciepło - określenie zapotrzebowania na ciepło pomaga w doborze właściwej mocy urządzenia;
  • źródło ciepła - możesz wybierać pomiędzy pompami powietrznymi, wodnymi lub gruntowymi, zależnie od dostępności i warunków terenowych;
  • efektywność - upewnij się, że wybrana pompa ciepła jest wystarczająco wydajna i będzie w stanie zapewnić odpowiednie ogrzewanie przez cały sezon;
  • wielkość budynku - istotnym czynnikiem decydującym jest wielkość budynku i jego zapotrzebowanie na ciepło (jeżeli dokonamy odpowiedniego wyboru, z pewnością zaoszczędzimy);
  • koszty zakupu - pamiętaj, aby zwrócić szczególną uwagę na koszty zakupu, montażu i eksploatacji, aby upewnić się, że wybrana pompa ciepła będzie opłacalnym rozwiązaniem z dłuższej perspektywie.

Ile trwa montaż pompy ciepła? - Kielce i okolice

Montaż pompy ciepła zazwyczaj trwa kilka dni roboczych. Wiele natomiast zależy od stopnia skomplikowania instalacji, dostępności wymaganych materiałów oraz doświadczenia montującego. Aby poznać dokładny czas montażu, skonsultuj się z instalatorem.

Pompy ciepła Kielce - sprawdź ofertę lazienkionline.pl już dziś!

Interesują cię pompy ciepła w Kielcach od renomowanych producentów? W takim razie oferta lazienkionline.pl jest dedykowana właśnie dla Ciebie! Jeżeli potrzebujesz dodatkowo pomocy w doborze poszczególnych rozwiązań - pozostajemy do Twojej dyspozycji.

W sklepie lazienkionline.pl oferujemy pompy ciepła najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat pomp ciepła:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli pomp ciepła dostępnych od ręki.

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta.

 


Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy pompy ciepła: Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 475 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Jestem bardzo zadowolona z obsługi Jest fachowo, szybko, solidnie i do tego bardzo sympatycznie
2024-04-11
Szybko,sprawnie,
pixel