📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kospel

( ilość produktów: 53 )

Kospel - producent elektrycznych urządzeń grzewczych

Kospel to polski producent urządzeń grzewczych zaopatrujących gospodarstwa domowe w ciepłą wodę użytkową i ogrzewanie. Produkty marki Kospel są znane i cenione w ponad 50 krajach na całym świecie. Bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu, firma oferuje różnorakie urządzenia grzewcze własnej konstrukcji. Stawiając na nieustanny rozwój, marka oferuje nowoczesne rozwiązania, których wysoka jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania nie mają sobie równych. Prestiż firmy Kospel jest podkreślony licznymi certyfikatami, między innymi ISO 9001 : 2015, VDE i Underwriters Laboratories. Zdobyte doświadczenie, bogate know-how i chęć nieustannego udoskonalania oferowanych produktów sprawia, że obecnie firma Kospel znajduje się w czołówce polskich producentów techniki grzewczej. Podgrzewacze Kospel, kotły elektryczne Kospel, bojlery Kospel i inne urządzenia grzewcze tej marki cieszą się zaufaniem licznej grupy użytkowników, co samo w sobie jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oferowanych przez markę. Jeśli i Ty chcesz wykorzystać urządzenia grzewcze marki Kospel w swoim domu, to świetny wybór!

Podgrzewacze wody Kospel - komfortowe i czyste ogrzewanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Kospel oferuje ekologiczne i efektywne cenowo urządzenia elektryczne do podgrzewania wody i ogrzewania mieszkań. Przykładając ogromną wagę do jakości i trwałości oferowanych produktów, firma Kospel cieszy się zaufaniem klientów w Polsce i wielu krajach na całym świecie. Zaliczając się do jednego z największych europejskich producentów podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników ciepłej wody użytkowej, kolektorów słonecznych, pomp ciepła i elektrycznych kotłów centralnego ogrzewania, marka Kospel nieustannie rozwija oferowane przez siebie produkty tak, by cechowały się możliwie największą wydajnością i tym samym niezawodnie służyły swoim właścicielom. Dbając o zachowanie najwyższych standardów jakościowych, firma Kospel przywiązuje ogromną wagę do kontroli jakości oferowanych produktów tak, by przed opuszczeniem zakładu bezpieczeństwo i poprawność ich działania nie budziły zastrzeżeń. Trudno więc dziwić się faktem, że firma Kospel nieustannie zaskarbia sobie wyłącznie pozytywna opinie konsumentów.

Kospel - podgrzewacz przepływowy czy ogrzewacz pojemnościowy?

Wiele osób wybierając urządzenie marki Kospel do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, zastanawia się jaki rodzaj podgrzewacza wybrać - podgrzewacz przepływowy czy pojemnościowy? Oba te rozwiązania doskonale sprawdzają się w domach o niedużym zużyciu ciepłej wody użytkowej, w tym np. domkach letniskowych i budynkach gospodarczych, jednak który z nich wybrać?

Przepływowe podgrzewacze wody Kospel to urządzenia, które pracują w czasie poboru wody, tzn. gdy kran jest odkręcony. Nie posiadają zbiornika na ciepłą wodę, w związku z czym nie generują strat ciepła. Dzięki niewielkim rozmiarom, przepływowy podgrzewacz wody Kospel może być zamontowany w miejscu poboru wody i nie zajmuje wiele miejsca. Biorąc pod uwagę charakter jego pracy, z punktu widzenia kosztów eksploatacji, jest to urządzenie bardzo ekonomiczne. Warto również zaznaczyć, że duża część podgrzewaczy przepływowych Kospel to urządzenia jednofazowe, umożliwiające szybkie i łatwe wpięcie się w instalacją elektryczną. Wybierając to rozwiązanie, można zainstalować podgrzewacz wody bezpośrednio w sąsiedztwie np. umywalki lub zlewozmywaka.

Podgrzewacze pojemnościowe Kospel, nazywane również bojlerami Kospel, to urządzenia magazynujące ciepłą wodę w zbiorniku, którego pojemność jest dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zasada ich działania jest taka sama jak w przypadku bojlerów z grzałką elektryczną. Podgrzewacze pojemnościowe Kospel stosuje się w miejscach gdzie pobór ciepłej wody jest duży i częsty.
 

Jak wybrać elektryczny podgrzewacz wody Kospel?

Kolejnym pytaniem, które zadają sobie osoby chcące zainwestować w podgrzewacz wody Kospel jest pytanie, który podgrzewacz przepływowy Kospel wybrać - hydrauliczny czy elektroniczny?

Urządzenia wyposażone w sterowanie hydrauliczne załączają odpowiedni stopień mocy w zależności od ilości wody przepływającej przez podgrzewacz przepływowy Kospel. Biorąc pod uwagę, że urządzenia tego typu są wyposażone w przełącznik umożliwiający ustawienie mocy na stałym poziomie, ich działanie sprowadza się do zasady, że im wyższy jest pobór wody, tym niższa jest jej temperatura.

W przypadku podgrzewaczy przepływowych Kospel ze sterowaniem elektronicznym możliwa jest automatyczna regulacja temperatury wody, a co za tym idzie bardziej komfortowa eksploatacja urządzenia. Co więcej, podgrzewacze przepływowe Kospel wyposażone w sterowanie elektroniczne gwarantują bardziej ekonomiczną eksploatację, zwłaszcza w przypadku korzystania z urządzeń o niedużym przepływie np. umywalek. Ich użytkowanie może wiązać się z nawet o 30% niższym nakładem energii elektryczny niż ma to miejsce w przypadku podgrzewaczy hydraulicznych.

Kocioł elektryczny Kospel - komfort termiczny w Twoim domu

Kotły elektryczne Kospel w ciągu kilku ostatnich lat cieszą się rosnącą popularnością z uwagi na popularyzację instalacji fotowoltaicznych w naszych domach. Bezobsługowa praca, duża wydajność i ekologiczny charakter to tylko niektóre z argumentów przemawiających za kotłami elektrycznymi Kospel i podkreślających ich przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami. Kotły elektryczne Kospel są łatwe w montażu, nie wymagają dostępu do komina, a w przypadku współpracy z ogniwami fotowoltaicznymi, koszty ich eksploatacji są znikome. To nowoczesne rozwiązanie, które zdecydowanie warto wykorzystać w swoim domu.
 

Podgrzewacze Kospel w Łazienki Online

W Łazienki Online oferujemy szeroki wybór urządzeń grzewczych marki Kospel. Znajdziesz u nas zarówno urządzenia przeznaczone do przygotowywania ciepłej wody użytkowej, jak i urządzenia do centralnego ogrzewania, nazywane potocznie piecami elektrycznymi CO Kospel. Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje szereg nowoczesnych rozwiązań, spośród których bez wątpienia wybierzesz odpowiednie do swojego domu.

Zapraszamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 640 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Zamówienie zgodne z opisem. Dostawa terminowa. Polecam ten sklep!
2024-07-10
Jestem bardzo zadowolona. Trafione zakupy, błyskawiczna dostawa. Polecam.
pixel