📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pompy ciepła Gliwice

Pompy ciepła, które możesz bez żadnego problemu kupić w Gliwicach (oraz okolicach woj. śląskiego) są nowoczesnymi urządzeniami pozwalającymi odzyskać ciepło z jednego źródła i przekazać je do drugiego. Działają na zasadzie pracy tzw. sprężarki, wykorzystując energię cieplną z otoczenia (np. z powietrza, wody lub gleby), do ogrzewania budynku lub wody użytkowej. Charakteryzują się przystępnymi kosztami eksploatacji oraz niskim poziomem emisji zanieczyszczeń. Są również przyjazne dla środowiska, minimalizując wydobycie dwutlenku węgla do atmosfery. Nowoczesne pompy ciepła w Gliwicach możesz kupić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lazienkionline.pl.

Od jakich producentów kupić pompy ciepła w Gliwicach? - nasze propozycje

Biorąc pod uwagę obecne standardy, możemy śmiało stwierdzić, że najbardziej renomowanymi producentami pomp ciepła w Gliwicach są m.in.:

Omawiane marki proponują nowoczesne urządzenia grzewcze w atrakcyjnych kryteriach cenowych. Decydując się na zakup pomp ciepła z naszej oferty, będziesz zadowolony przede wszystkim z wytrzymałości, wydajności oraz bezawaryjności pomp ciepła.

Pompy ciepła Gliwice - jak można skorzystać na inwestycji w tego typu urządzenia?

Pompy ciepła są urządzeniami, które do poprawnego działania pobierają ciepło z otoczenia. Wykorzystuje się je najczęściej w celu ogrzewania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, szkół, przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej itd. Mogą być również używane do chłodzenia pomieszczeń, a także do produkcji ciepłej wody użytkowej.Pompy ciepła w Gliwicach są ekologicznymi i ekonomicznym rozwiązaniem grzewczym, ponieważ wykorzystują odnawialne źródła energii zamiast tzw. paliw kopalnych.

Ile kosztują pompy ciepła? - Gliwice i okolice woj. śląskiego

Koszt zakupu i instalacji pompy ciepła zależy od wielu czynników, m.in.:

  • rodzaj pompy,
  • moc grzewcza,
  • lokalizacja budynku,
  • wielkość i standard ocieplenia budynku,
  • indywidualne preferencje wykorzystania pompy.Średni koszt zakupu i instalacji pomp ciepła wynosi w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych (w zależności, czy jest to pompa powietrzna, czy gruntowa).Omawiane koszty mogą być natomiast zdecydowanie niższe (lub wyższe), zależnie od indywidualnych potrzeb i warunków. Dodatkowo istnieją różne dofinansowania do pompy ciepła oraz ulgi podatkowe, które mogą pomóc w pokryciu kosztów związanych z instalacją najnowocześniejszych urządzeń grzewczych.

Instalacja pomp ciepła w Gliwicach - realne koszty

Koszt instalacji pompy ciepła w Gliwicach wynosi zazwyczaj od 7 000 (dla pomp ciepła do wytwarzania ciepłej wody użytkowej)  do kilkudziesięciu tysięcy  złotych (dla pomp ciepła do centralnego ogrzewania o dużych mocach grzewczych). Im bardziej zaawansowany technicznie i wydajny model, tym droższy może być jego montaż. Jeżeli chcesz dowiedzieć się szczegółów - napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy merytorycznie o kosztach zakupu i instalacji pompy ciepła w Gliwicach.

Zalety inwestycji w pompy ciepła - Gliwice i okolice

Pompy ciepła charakteryzują się wieloma zaletami. Wśród najważniejszych możemy wymienić m.in.:

  • wysoką efektywność nowoczesnych urządzeń - pompy ciepła pozwalają odzyskać ciepło z jednego źródła i przekazać go do innego, co pozwala zaoszczędzić energię i zdecydowanie obniżyć koszty ogrzewania;
  • niskie koszty eksploatacji - pompy ciepła należy serwisować wyłącznie raz lub dwa razy do roku, a ogólne koszty użytkowania są nawet 30-40% niższe niż w przypadku tradycyjnych systemów grzewczych;
  • przyjazność dla środowiska - pompy ciepła poprzez nowoczesne technologie i duże zaawansowanie okazują się bardzo ekologiczne, ponieważ podczas ich użytkowania (oraz produkcji) wydobywa się znacznie mniej dwutlenku węgla do atmosfery (niż w przypadku tradycyjnych systemów).Warto również wspomnieć o prostym i bezproblemowym montażu pompy i małych rozmiarach omawianych urządzeń. Dzięki temu można je zastosować w różnych miejscach.

Pompy ciepła Gliwice - sprawdź ofertę lazienkionline.pl już dziś!

Interesują Cię wysokiej jakości pompy ciepła w Gliwicach? W takim razie sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa ze strony specjalistów lazienkionline.pl. Jeżeli masz pytania - napisz do nas maila lub zadzwoń.

W sklepie lazienkionline.pl oferujemy pompy ciepła najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat pomp ciepła:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli pomp ciepła dostępnych od ręki.

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta.

 


Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy pompy ciepła:  

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 475 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Szybko, zgodnie z opisem, super komunikacja polecam
2024-04-11
Wszystko ok polecam.
pixel