📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pompy ciepła Rzeszów

Pompy ciepła, które możesz kupić w Rzeszowie są bardzo efektywnym źródłem ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. Za ich pomocą ochłodzimy również nieruchomość, a w konsekwencji zaoszczędzimy na rachunkach za energię (szczególnie biorąc pod uwagę ich wydajność i bezawaryjność). Zanim jednak zainwestujesz w wybrane urządzenie grzewcze, przeanalizuj wszystkie oferty rynkowe, a w tym propozycje ze sklepu internetowego lazienkionline.pl. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Jakie zalety wiążą się z kupnem pompy ciepła? - Rzeszów

Zalety pomp ciepła, które można kupić w Rzeszowie:

 • ekologiczne rozwiązanie - pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii, co skutkuje zdecydowanie mniejszą emisją zanieczyszczeń do atmosfery niż w przypadku konwencjonalnych urządzeń;
 • oszczędność pieniędzy - pompy ciepła wyróżniają się wysoką wydajnością przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej (w konsekwencji możemy sporo zaoszczędzić);
 • wielofunkcyjność - pompy ciepła są w stanie ogrzewać budynki, klimatyzować je, a dodatkowo mogą wytwarzać ciepłą wodę użytkową.

Inwestycję w pompy ciepła w Rzeszowie warto rozważyć przede wszystkim, jeżeli jesteś zainteresowany chłodzeniem swojego budynku w bardziej efektywny i ekologiczny sposób.

Ile kosztują pompy ciepła? - Rzeszów i okolice [cennik]

Koszt pompy ciepła w Rzeszowie może się różnić w zależności od wielu czynników, np.:

 • moc,
 • wydajność urządzenia,
 • cena za montaż,
 • producent,
 • model pompy,
 • szczegółowość pakietu grzewczego z pompą ciepła.

Zazwyczaj koszt instalacji pompy ciepła w Rzeszowie razem z jej zakupem wiąże się z inwestycją rzędu od 20 000 do 60 000 zł. Może on być niższy lub wyższy, zależnie od konkretnej sytuacji. Zalecamy uzyskać kilka ofert od różnych dostawców (w tym lazienkionline.pl).

Jak wybrać pompy ciepła? - Rzeszów

Przy wyborze pompy ciepła zwróćmy uwagę na kilka następujących czynników:

 • wydajność - pompa ciepła powinna być odpowiednia do wielkości i potrzeb Twojej nieruchomości;
 • sprawność - im sprawniejsze jest urządzenie, tym mniej trzeba wydać na jego eksploatację;
 • źródło ciepła - wybierz najbardziej odpowiednie: gruntowe, powietrzne, wodne;
 • marka i producent - zdecyduj się na sprawdzonego i renomowanego producenta oferującego dobrą jakość i obsługę gwarancyjną;
 • koszty eksploatacji - upewnij się, że zakupiona pompa ciepła będzie wystarczająco efektywna pod względem kosztów (wybierz rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić na rachunkach w perspektywie długofalowej);
 • gwarancja - zweryfikuj warunki gwarancji i upewnij się, że są one w Twoim przypadku korzystne.

Czy pompy ciepła w Rzeszowie można zamontować samodzielnie?

Tak. Pompy ciepła można zamontować samodzielnie, natomiast to bardzo skomplikowane zadanie, wymagające sporej wiedzy technicznej oraz doświadczenia w instalacji tego typu urządzeń. Zalecamy skorzystać z usług profesjonalnych instalatorów posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Dzięki temu można zapewnić prawidłowe działanie urządzenia i bezpieczeństwo użytkowników.
Ponadto instalacja pompy ciepła często wymaga pozwolenia i spełnienia określonych wymagań technicznych, o które zadba wyłącznie profesjonalny instalator.
W przypadku samodzielnej instalacji istnieje ryzyko nieprawidłowego działania urządzenia i braku możliwości uzyskania gwarancji producenta.

Jak uzyskać dofinansowanie na pompy ciepła? - Rzeszów i okolice

W celu uzyskania dofinansowania na pompy ciepła w Rzeszowie, można skorzystać z różnych programów, takich jak:

 1. Program "Czyste Powietrze" - umożliwiający uzyskanie dotacji na wymianę starszych źródeł ciepła na nowoczesne, zdecydowanie bardziej ekologiczne;
 2. Fundusze Unijne - w tym przypadku rekomendujemy m.in. Regionalne Programy Operacyjne oferujące dofinansowanie na projekty dotyczące poprawy jakości powietrza i efektywności energetycznej.

Dobrym rozwiązaniem dla osób ze zdolnością kredytową są także banki i instytucje finansowe. Działają one jednak na zasadzie pożyczki, a nie dofinansowania, dlatego opcja ta jest najmniej rekomendowana.

W sklepie lazienkionline.pl oferujemy pompy ciepła najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat pomp ciepła:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli pomp ciepła dostępnych od ręki.

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta.

 


Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy pompy ciepła: Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 648 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Profesjonalna obsluga klienta. Dostawa expresowa. Konkurencyjne ceny. Polecam. Zestaw podtynkowy grohe jeszcze nie zamontowany ale prezentuje sie perfekcyjnie.
2024-07-15
Wszystko ok
pixel