📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podgrzewacze wody z wężownicą

( ilość produktów: 3 )

W ofercie Łazienki Online znajdą Państwo podgrzewacze z wężownicą, ale także wymienniki z wężownicą i zasobniki. Udostępniamy wysokiej jakości asortyment od renomowanych producentów tj. Galmet, Oso Hotwater, Thermes, VaillantJunkers oraz Kospel, rozróżniając podgrzewacze na jednowężownicowe, biwalentne (dwuwężownicowe), a także na podgrzewacze z dużą wężownicą do pomp ciepłą. Spośród konkurencji wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami oraz wydajnością proponowanych urządzeń. Istotny jest także fakt, iż podgrzewacze z wężownicą są bezpieczne, ekonomiczne i ekologiczne, minimalizując wydobycie dwutlenku węgla do atmosfery. Zachęcamy do zakupów online. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pomagamy w doborze wyposażenia.

Podgrzewacz z wężownicą - zalety urządzeń ze sklepu internetowego Łazienki Online

Istnieje wiele korzyści związanych z inwestycją w podgrzewacze z wężownicą. Najważniejsze z nich to m.in.:

 • bezpieczna eksploatacja,
 • niewrażliwość na spadki ciśnienia wody,
 • 6-8 lat gwarancji na zbiorniki wykonane ze stali nierdzewnej,
 • wysoki poziom izolacji (ze względu na metalową obudowę),
 • możliwość połączenia podgrzewaczy szeregowo w baterie (przy większym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę).

Warto natomiast zwrócić uwagę na rodzaj zasilania, moc i temperaturę podgrzewacza z wężownicą. Im lepiej go dobierzemy, tym bardziej ekonomiczny i wydajny on będzie w stosunku do naszych potrzeb oraz preferencji użytkowych.

Jaki podgrzewacz z wężownicą wybrać? - propozycje ekspertów ze sklepu internetowego Łazienki Online

Najpopularniejsze podgrzewacze z wężownicą w naszym sklepie internetowym pochodzą od marek tj.:

 • Galmet,
 • Oso Hotwater,
 • Thermes,
 • Junkers,
 • Kospel i wiele innych.

Koszty wymienionych rozwiązań oscylują w granicach 1 500 - 8 500 zł. Biorąc pod uwagę aktualne standardy rynkowe, możemy śmiało polecić 9 naszych bestsellerów.Najlepszy podgrzewacz z wężownicą - TOP 8 bestsellerów

Najlepsze podgrzewacze z wężownicą to m.in.:

 • Wymiennik c.w.u. Neptun kombi Elektronik SGW(S)E 140l 2.0kW z wężownicą, płaszcz metal.+ grzałka elektr.- lewy;
 • Podgrzewacz Vulcan z węż. spir. 140 L płaszcz met. wiszący (00916-417450);
 • Wymiennik c.w.u. Neptun kombi SGW(S) 80l 1.5kW z wężownicą, płaszcz metal. + grzałka elektryczna - lewy;
 • Podgrzewacz Vulcan z węż. spir. 120 L płaszcz met. wiszący;
 • Wymiennik c.w.u. Neptun kombi SGW(S) 100l 1.5kW z wężownicą, płaszcz metal. + grzałka elektr. - prawy;
 • Wymiennik c.w.u. Neptun kombi SGW(S) 120l 2.0kW z wężownicą, płaszcz metal. + grzałka elektr. - lewy;
 • Zasobnik c.w.u. W 120-5O1C* stojący cylindryczny;
 • Podgrzewacz Vulcan Kombi z węż. spir. 100 L płaszcz met. wiszący (00916-417412).

Na stanie mamy również podgrzewacze przepływowe oraz podgrzewacze pojemnościowe. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze poszczególnych rozwiązań, rekomendujemy kontakt mailowy lub telefoniczny z naszymi specjalistami.

Podgrzewacze z wężownicą - na co zwrócić uwagę przy wyborze dystrybutora?

Decydując się na dystrybutora, który udostępnia podgrzewacze z wężownicą, powinniśmy dokładnie zweryfikować trzy istotne elementy, czyli:

 • referencje,
 • kompleksowość oferty,
 • ceny i ewentualnie rabaty.

Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Podgrzewacze z wężownicą - opinie

Wybrany sklep internetowy dystrybuujący podgrzewacze z wężownicą powinien wyróżniać się wieloma pozytywnymi opiniami w Google. Najlepiej zweryfikować również negatywne referencje, aby dokładnie sprawdzić, co w danej ofercie może być nie tak (traktujmy to jednak z "przymrużeniem oka", ponieważ niektóre referencje mogą być nieprawdziwe).Istotna jest także analiza opinii na forach branżowych oraz tematycznych grupach Facebookowych.

Podgrzewacze z wężownicą - oferta wybranego producenta

Oferta producenta, który proponuje Państwu podgrzewacze z wężownicą musi być kompleksowa. Co to oznacza? Że oprócz podgrzewaczy, dany sklep internetowy powinien dystrybuować również m.in.:

To nie wszystko, bowiem klienci Łazienki Online, którzy decydują się na podgrzewacze z wężownicą wybierają również akcesoria do podgrzewaczy. Spośród naszych bestsellerów możemy wymienić:

 • Bateria podumywalkowa trójdrożna z wężykami do SG5, SG10;
 • Wężyk do baterii nadumywalkowej dł 250mm 1/2 14x1;
 • Zestaw podłączeniowy do podgrzewacza 200 GHL/GSHL/GL.

Jeżeli chodzi o akcesoria, w sklepie internetowym Łazienki Online proponujemy Państwu rozwiązania od producentów tj. Galmet, Kospel, Vaillant oraz Eliko. Zachęcamy do zakupów online.

W ofercie lazienkionline.pl znajdziesz m.in. podgrzewacze jednowężownicowe, biwalentne (dwuwężownicowe) i multiwalentne wielowężownicowe, a także podgrzewacze z dużą wężownicą do pomp ciepła. 

Podgrzewacze z wężownicą - ceny i rabaty

Podgrzewacze z wężownicą nie powinny być wyjątkowo tanie. Cenę należy traktować jako jeden z istotnych aspektów podczas wyboru konkretnego urządzenia, jednak nie może być to najważniejszy warunek. Pamiętaj, że wysoka jakość "idzie" w parze z relatywnie wysokimi kosztami. Zwróć jednak uwagę na rabaty. 

Zainwestuj w podgrzewacze z wężownicą już dziś - skorzystaj z oferty Łazienki Online!

Uważasz, że podgrzewacze z wężownicą będą dobrym rozwiązaniem? My również, ponieważ urządzenia tego typu to przede wszystkim wysoki poziom wydajności, ekologia oraz bezpieczeństwo. Asortyment Łazienki Online jest bardzo zróżnicowany, dlatego oprócz podgrzewaczy, zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią pt.: "Ogrzewanie". Może Cię także zainteresować klimatyzacja i wentylacja - rozwiązania proponowane od wielu lat charakteryzujące się najwyższą jakością. W razie pytań jesteśmy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie.

FAQ - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat podgrzewaczy z wężownicą?

#1 Ile kosztują podgrzewacze z wężownicą?

Podgrzewacze z wężownicą kosztują w granicach 1 500 - 8 500 zł. Finalny koszt zależy od m.in. wybranego modelu, konkretnego producenta, jego mocy oraz wydajności. Eksperci ze sklepu internetowego Łazienki Online z chęcią pomogą Państwu dobrać optymalne rozwiązanie dostosowane do Waszych preferencji i założeń projektowych. W razie pytań zachęcamy skontaktować się z infolinią serwisu.

#2 Gdzie kupić podgrzewacze z wężownicą?

Podgrzewacze z wężownicą kupisz u renomowanych dystrybutorów. Warto, żeby wyróżniali się przede wszystkim minimum kilkudziesięcioma pozytywnymi opiniami oraz szeroką ofertą, spośród której można również wybrać akcesoria do podgrzewaczy, grzejniki, systemy solarne, wymienniki i bufory, a także regulatory i sterowniki.

#3 Jak wybrać podgrzewacze z wężownicą?

Najważniejszymi elementami, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru podgrzewaczy z wężownicą są m.in. moc, rodzaj, konkretny model oraz producent. Biorąc pod uwagę aktualne standardy, rekomendujemy zdecydować się na podgrzewacze z wężownicą od marki Galmet, Kospel, Thermes oraz Oso Hotwater.

#4 Dlaczego warto kupić podgrzewacze z wężownicą?

Podgrzewacze z wężownicą wyróżniają się ekologią (szczególnie w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi), ponieważ minimalizują wydobycie dwutlenku węgla do atmosfery, licznymi możliwościami automatyzacji (w taki sposób, żeby było trzeba ustawić jedynie temperaturę co kilka tygodni) oraz bezpieczeństwem użytkowania. Warto również wspomnieć, iż podgrzewacze z wężownicą są po prostu bardzo ekonomiczne - w porównaniu do standardowych rozwiązań grzewczych pozwalają zaoszczędzić nawet 30-40% na rachunkach.

#5 Kto powinien zainwestować w podgrzewacze z wężownicą?

W podgrzewacze z wężownicą powinny zainwestować wszystkie osoby, którym zależy na odnotowaniu sporych oszczędności za ogrzewanie w perspektywie długofalowej (np. 1-2 lat). Niebagatelny pozostaje również fakt komfortu - są to urządzenia niemal w całości zautomatyzowane. Oznacza to, że w tym przypadku wystarczy jedynie ustawić temperaturę raz na kilka tygodni. O resztę zadbają automatyczne mechanizmy.

#6 Jakie podgrzewacze z wężownicą wybrać?

Najbardziej renomowanymi podgrzewaczami z wężownicą są przede wszystkim podgrzewacze marek tj. Galmet, Oso Hotwater oraz Thermes. W zależności od własnych preferencji mogą Państwo zdecydować się również na urządzenia firmy Junkers lub Kospel.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 478 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-16
Wszystko ok. sprawnie
2024-04-11
Szybka i bezproblemowa przesyłka. Bark uwag.
pixel