📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pompy ciepła Łódź

Nie ulega wątpliwości, że pompy ciepła należą obecnie do najnowocześniejszych rozwiązań grzewczych. W dobie inflacji i rosnących kosztów związanych z utrzymaniem ciepła w pomieszczeniach, znaczenie pomp ciepła rośnie - zwłaszcza na obszarze Łodzi (ale też i okolic), która w ostatnich latach, bardzo mocno się rozrasta.

Pompy ciepła - Łódź i okolice

Sklep Łazienki Online oferuje Państwu sprawdzone pompy ciepła od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Obecnie mamy w ofercie ponad 360 pomp ciepła wysokiej klasy i różnego typu. Znajdziesz u nas m. in. pompy ciepła do c.o, jak i pompy ciepła do c.w.u. Ponadto mamy wyraźny podział na powietrzne pompy ciepła, wysokotemperaturowe pompy ciepła, a także sekcję, w której znajdą Państwo akcesoria do pomp ciepła.Należymy do najbardziej zaufanych partnerów biznesowych producentów pomp ciepła. Wymienić tutaj należy m.in.:

Łódzki rynek nieruchomości

Wśród inwestorów w ostatnich latach utarło się powiedzenie, że “gdzie kończy się Łódź, tam zaczyna się Warszawa”. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ aglomeracja łódzka jak na warunki polskie jest naprawdę spora. Bardzo dynamicznie rozwijająca się łódzka specjalna strefa ekonomiczna sprawiła, że w ostatnich latach na jej obszarze pojawiło się wielu dużych producentów. Łódź to także jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce. Jeśli dodamy do tego to, że miasto jest obecnie trzecim największym pod względem wielkości w Polsce i jedną z największych powierzchniowo aglomeracji to mamy duży potencjał do rozwoju branży nieruchomości.

Problemem łódzkiego rynku nieruchomości jest to, że brakuje w nim małych, nowoczesnych mieszkań w centrum, a powojenne kamienice, które są muszą zostać w najbliższych latach zmodernizowane i dostosowane do standardów, także pod kątem urządzeń grzewczych. Ten sam problem dotyczy domów jednorodzinnych, wybudowanych na obrzeżach Łodzi w latach 1960-1990. Koszty ich utrzymania, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym co bardzo duże, stąd coraz większe zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia grzewcze, takie jak pompy ciepła.

Jak kupić wysokiej klasy pompy ciepła? - Łódź i okolice

Przed zakupem pompy ciepła warto zasięgnąć z pewnością opinii specjalisty. W naszej firmie oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo na każdym etapie związanym z wyborem pompy ciepła. Dodatkowo, aby zwiększyć wiedzę z zakresu funkcjonowania tego narzędzia, na naszym blogu mamy poradniki dotyczące tego, jak działa pompa ciepła oraz energooszczędności w jej zastosowaniu.

Z doświadczenia wiemy, że przy wyborze pompy ciepła nie warto kierować się tylko i wyłącznie mocą danego urządzenia - to tylko droga na skróty. Aby wybór był optymalny w stosunku cena do jakości urządzenia, warto każdy przypadek zakupu pompy rozpatrzyć indywidualnie. Jest wiele czynników, które mają istotne znaczenie, a zaliczyć możemy do nich pobór prądu, współczynnik COP, automatykę urządzenia czy wreszcie to jak obecnie ocieplony jest nasz dom.

Sprawdź wszystkie oferty z kategorii ogrzewanie!

Montaż i serwis pomp ciepła - Łódź i okolice

Na obszarze Łodzi i okolic wiele firm oferuje kompleksowe usługi z zakresu montażu,  jak i serwisowania pomp ciepła. Sam proces montażu warto powierzyć specjalistom, ponieważ stanowi on warunek w prawidłowym działaniu całego systemu. Pamiętać należy, że nawet najlepszej klasy pompa ciepła, źle zainstalowana może doprowadzić do systemowej awarii. Warto wiedzieć, że montaż pompy ciepła może być mniej lub bardziej skomplikowany, co w dużej mierze zależy od typu urządzenia. Najprostszy przykład to montaż pompy powietrze-woda lub pompy powietrze-powietrze, który co do zasady jest dość prosty i szybki. Istotną informacją jest także to, że montaż pompy ciepłej wody powinien być wykonany przez specjalistę, ale nie koniecznie musi wymagać posiadania przez niego stosownych uprawnień. Serwisowanie pomp ciepła również warto powierzyć firmie, która się tym zajmuje, a co szczególnie ważne przeglądów pracy tego urządzenia grzewczego warto dokonać co najmniej raz na 2 lata.

Cena pomp ciepła - Łódź i okolice

To jedno z częściej zadawanych pytań przez klientów. Jest wiele uwarunkowań, które wpływają na cenę pompy ciepła. Jako sklep Łazienki Online możemy zagwarantować Państwu, że posiadamy konkurencyjne ceny na rynku krajowym. W naszej ofercie znajdą Państwo podgrzewcze wody z pompą ciepła od nieco ponad 3.800 zł jak np. pompa ciepła Nuos Evo 80 A+, aż po kompleksowe centralne grzewcze, które kosztują ponad 85.000 zł. Wszystko uzależnione jest od potrzeb klienta. Czynniki, które wpływają na cenę pompy ciepła to m.in., moc urządzenia, parametry, ilość pobieranej energii, producent czy choćby aktualny popyt na rynku. 

W sklepie lazienkionline.pl oferujemy pompy ciepła najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat pomp ciepła:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli pomp ciepła dostępnych od ręki.

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta.

 


Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy pompy ciepła: Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 547 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Na czas i bezpiecznie. Polecam
2024-05-18
Wszystko super, błyskawiczna wysyłka.
pixel