📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotły gazowe Rybnik

Kotły gazowe oferowane przez producentów działających na terenie Rybnika możemy podzielić w dwóch zakresach wydajnościowych - kotły tradycyjne i kotły kondensacyjne. Wyróżniają się przede wszystkim ekonomicznym działaniem, bezproblemową obsługą (nawet przez osoby początkujące) oraz estetycznym wyglądem. Dzięki temu są bardzo popularne nie tylko w Rybniku i okolicach, ale także w całej Polsce.

Kotły gazowe Rybnik - zalety i wady

Jakie są wady i zalety kotłów gazowych? Przede wszystkim spore oszczędności roczne rzędu nawet 30-40% w porównaniu do innych rozwiązań grzewczych (np. wykorzystując piece węglowe czy też olejowe). Drugim elementem jest stała kontrola pracy kotła za pomocą aplikacji mobilnych. Warto również wspomnieć o łatwym doborze parametrów kotła do potrzeb domu. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Spore oszczędności roczne

Z naszego doświadczenia wynika, że kocioł gazowy kondensacyjny pozwoli odnotować oszczędności roczne rzędu 30-40% w porównaniu do urządzeń zasilanych drewnem opałowym lub węglem.

Stała kontrola pracy kotła za pomocą aplikacji mobilnych

Większość nowoczesnych kotłów gazowych pozwala kontrolować zachodzące procesy za pomocą aplikacji mobilnych. Dzięki temu można bezproblemowo (zdalnie) regulować zakłócenia pracy wybranych urządzeń grzewczych. Jest to bardzo komfortowe i bezpieczne, ponieważ będąc na wakacjach, ustawimy konkretną funkcjonalność dosłownie w kilka sekund.

Łatwy dobór parametrów kotła do potrzeb nieruchomości

Aktualnie dostępność kotłów gazowych na rynku jest bardzo zróżnicowana. Konkretne parametry (np. moc) możemy bezproblemowo dostosować do naszych preferencji oraz powierzchni mieszkaniowej. Pamiętajmy jednak, że urządzenia o większym litrażu z mocą stosunkowo wysoką (np. 25 kW) są droższe od tradycyjnych rozwiązań przeznaczonych do nieruchomości nieprzekraczających 100 metrów kwadratowych.

Ile kosztują kotły gazowe? - Rybnik i okolice

Cena kotłów gazowych zależy od ich rodzaju, mocy, stopnia zautomatyzowania oraz wyposażenia dodatkowego. Dla przykładu: kotły gazowe kondensacyjne kosztują mniej więcej 10 000 - 40 000 zł, przy kotłach dużej mocy. Jeśli natomiast zależy nam na zakupie urządzeń tradycyjnych, będziemy musieli zapłacić jedynie 5 000 - 8 000 zł.

Kotły gazowe Rybnik - jak wybrać odpowiednią moc?

Moc kotła gazowego powinniśmy uzależnić od metrażu naszej nieruchomości mieszkalnej lub budynku gospodarczego. Warto trzymać się prostej reguły - 1 kW jednostki mocy przypada na 10 metrów kwadratowych nieruchomości. W konsekwencji standardowy dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych potrzebuje kotła o mocy nie mniejszej niż 20 kW.


W sklepie lazienkionline.pl oferujemy kotły gazowe najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat kotłów gazowych:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli kotłów dostępnych od ręki

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta

 

Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy kotły gazowe: 

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 475 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Szybko,, zgodnie z opisem!
2024-04-11
Szybko,sprawnie,
pixel