📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotły gazowe Łódź

Pomimo znaczących podwyżek cen gazu na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, kotły gazowe są nadal najbardziej ekonomicznymi urządzeniami grzewczymi wśród mieszkańców Łodzi, jej okolic, jak i całej Polski. Wyróżniają się wysokim poziomem wydajności, niezwykle prostą obsługą oraz elastycznością kotły automatycznie dostosowują pracę do aktualnego zapotrzebowania danej nieruchomości. Okazują się o 30 - 40 % bardziej opłacalne niż kotły węglowe, a dodatkowo wyglądają niezwykle estetycznie na miarę nowoczesnych wnętrz.

Dlaczego warto zainwestować w kotły gazowe? Łódź i okolice [praktyczne podpowiedzi]

Kotły gazowe są bardzo przystępne cenowo, biorąc pod uwagę oszczędność w stosunku do kosztów inwestycji. To również w pełni bezobsługowe urządzenia, niewymagające częstych interwencji właściciela nieruchomości. Wystarczy bowiem ustawić temperaturę — o resztę zadba zautomatyzowany kocioł gazowy.

Kotły gazowe Łódź nie tylko do kotłowni

Kotły gazowe montuje się przede wszystkim w pomieszczeniach gospodarczych (np. kotłownia lub piwnica). Biorąc jednak pod uwagę wysoki poziom estetyki tego rozwiązania, możemy śmiało zaproponować montaż również w kuchni, łazience czy też garderobie.

Kotły gazowe Łódź wiszące lub stojące

Kotły kondensacyjne lub tradycyjne mogą zostać zainstalowane na podłodze, lub na ścianie (w systemie wiszącym). Pamiętajmy jednak, że urządzenia przeznaczone do montażu ściennego nie mogą być zbyt ciężkie grozi to zerwaniem instalacji. Jest to jednak dobra alternatywa głównie dla właścicieli mieszkań w blokach lub kamienicach, a także nieruchomości jednorodzinnych z ograniczoną kubaturą.

Kotły gazowe Łódź — ciepła woda „na zawołanie”

Kotły gazowe oprócz ogrzewania wnętrz zapewniają ciepłą wodę bieżącą (np. do mycia). Dzięki temu właściciele kotłów jednofunkcyjnych mogą bezproblemowo podgrzewać ją w zbiorniku lub przepływowo po odkręceniu kranu, w przypadku osób, które zdecydowały się na tzw. kotły dwufunkcyjne.

Kotły gazowe Łódź — bezpieczeństwo

Współczesne kotły gazowe kondensacyjne są urządzeniami wyposażonymi w zamkniętą komorę spalania. Oznacza to, że czerpią powietrze z zewnątrz, a nie z pomieszczenia, w którym zostały zainstalowane.

Kotły gazowe Łódź — odpowiednia moc

Na rynku istnieje wiele modeli kotłów gazowych, dzięki temu możemy je dostosować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dla przykładu jeśli dysponujesz nieruchomością o powierzchni 100 metrów kwadratowych, powinieneś zainwestować w kocioł gazowy o mocy minimalnej 10 kW. Zazwyczaj na 10 metrów kwadratowych przypada 1 kW.

Kotły gazowe Łódź ile kosztują tego typu urządzenia?

Obecnie ceny tradycyjnych (czyli atmosferycznych z otwartą komorą spalania) kotłów gazowych zaczynają się od kilku tysięcy złotych. Przeciętny koszt takiej inwestycji oscyluje w granicach 5 000 - 10 000 złotych. Jest to rozwiązanie dedykowane tylko i wyłącznie dla osób, które użytkują już kocioł atmosferyczny i chcieliby wymienić go na nowszy model.


W przypadku kotłów kondensacyjnych należy spodziewać się wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Są one jednak zdecydowanie bardziej wydajne. Inwestują w nie osoby zarządzające budynkami gospodarczymi lub nieruchomościami wielorodzinnymi, jak i jednorodzinnymi.


W sklepie lazienkionline.pl oferujemy kotły gazowe najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat kotłów gazowych:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli kotłów dostępnych od ręki

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta

 

Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy kotły gazowe: 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 547 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Super, polecam, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem
2024-05-19
Szybko, sprawnie, żadnych problemów. Polecam :).
pixel