📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotły gazowe Białystok

Kotły gazowe w Białymstoku cieszą się bardzo dużą popularnością od wielu lat. Wynika to z prostego powodu — są bardzo oszczędne (szczególnie kotły kondensacyjne), wpływają pozytywnie na środowisko, a dodatkowo cechuje je wysoka wydajność przekładająca się na niskie rachunki za ogrzewanie. Wybrane kotły gazowe można zamontować zarówno w nieruchomościach jednorodzinnych, jak i budynkach gospodarczych czy też domach wielorodzinnych.

Kotły gazowe Białystok — czy obecnie warto instalować urządzenia grzewcze zasilane gazem?

Pomimo wzrastających cen gazu opłacalność kotłów gazowych plasuje się na bardzo wysokim poziomie. Porównując omawiane urządzenia z kotłami węglowymi lub tzw. ogrzewaniem elektrycznym, możemy odnotować zdecydowanie niższe rachunki za ogrzewanie (energię cieplną)  nawet o 30%.

Zapamiętaj!
Gaz spala się całkowicie, przez co nie powstają popiół ani sadza. Co więcej — ogrzewanie gazowe cechuje zdecydowanie mniejszą emisją zanieczyszczeń niż w przypadku kotłów węglowych lub urządzeń wykorzystujących drewno.

Kotły gazowe Białystok — jak można skorzystać na inwestycji w tradycyjne oraz kondensacyjne urządzenia?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety nowoczesnych kotłów gazowych.

Bezproblemowa obsługa

Kotły gazowe, które można zakupić w Białymstoku, okolicach, jak i w całej Polsce wyróżniają się bezproblemową obsługą, ponieważ są urządzeniami wysoce zautomatyzowanymi. Jedyne, co musimy zrobić raz na kilka tygodni, to ustawić odpowiednią temperaturę.

Estetyka

Kotły gazowe wyróżnia wysoka estetyka wykonania. Dzięki temu można je zamontować nie tylko w konkretnych pomieszczeniach gospodarczych tj. piwnica lub kotłownia, ale także w innych miejscach, a mianowicie:

  • w łazience,
  • w kuchni,
  • w garderobie.

Dowolna moc

Moc kotłów gazowych dobierzemy w zależności od preferencji użytkowych oraz specyfiki danego pomieszczenia. W tym przypadku rekomendujemy sugerować się prostą zasadą mówiącą o tym, że na 10 metrów kwadratowych przypada 1 kW mocy.

Bezpieczeństwo

Nowoczesne kotły gazowe wyróżnia tzw. zamknięta komora spalania. W konsekwencji urządzenia czerpią powietrze nie z pomieszczenia, a bezpośrednio z zewnątrz. Dzięki temu prawdopodobieństwo cofnięcia spalin z komina do wnętrza Twojej nieruchomości jest praktycznie zerowe.

Ogrzewanie wnętrz i ciepła, bieżąca woda

Kotły gazowe pozwalają zarówno ogrzewać wnętrze nieruchomości, a także zapewniają ciepłą, bieżącą wodę, którą można wykorzystać do przygotowania kąpieli czy też ręcznego zmywania naczyń.

Kotły gazowe Białystok — ile kosztują zaawansowane urządzenia grzewcze? [cennik]

Ceny kotłów gazowych od producentów działających na terenie Białegostoku i okolic oscylują w granicach 5 000 - 10 000 zł. Zależnie od Twoich preferencji, możesz zdecydować się również na kotły gazowe kondensacyjne za kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych.


W sklepie lazienkionline.pl oferujemy kotły gazowe najbardziej rozpoznawalnych marek:

 
Zobacz artykuły na temat kotłów gazowych: kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli kotłów dostępnych od ręki

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta

 

Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy kotły gazowe: 

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 640 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Wszystko przebiegło bezproblemowo!
2024-07-08
Błyskawiczna realizacja.Towar zabezpieczony, dotarł bez uszkodzeń
pixel