📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kotły gazowe Częstochowa

Kotły gazowe, które oferują producenci działający na terenie Częstochowy, są bardzo wydajnymi, wysoce zautomatyzowanymi urządzeniami. Okazują się one również ekologiczne ze względu na minimalizację śladu węglowego (wytwarzają go nawet o 30-40% mniej niż piece olejowe), a także bardzo proste w obsłudze. Można je zamontować na ścianie lub na podłodze - w kotłowni, garderobie, kuchni lub w łazience. Warto również wspomnieć, iż kotły gazowe automatycznie dostosowują swoją pracę do wymagań cieplarnianych danej nieruchomości.

Kotły gazowe Częstochowa - zalety i wady inwestycji w urządzenia grzewcze zasilane gazem

Kotły gazowe wyróżniają się przede wszystkim licznymi zaletami. W przypadku wad możemy jedynie wymienić stosunkowo wysoką cenę za najbardziej wydajne kotły kondensacyjne. Aby dokładnie zobrazować to zagadnienie, poniżej przedstawiamy zestawienie plusów i minusów wiążących się z inwestycją w nowoczesne urządzenia grzewcze.

Kotły gazowe Częstochowa - zalety

Zalety kotłów gazowych dystrybuowanych w miejscowości Częstochowa i okolice:

  • prosta obsługa - ze względu na intuicyjny interfejs oraz czytelne instrukcje obsługi, urządzenia grzewcze tego typu można opanować po krótkim szkoleniu i zapoznaniu się z podstawowymi informacjami dot. jego obsługi;
  • automatyzacja - kocioł gazowy tradycyjny, kondensacyjny wystarczy odpowiednio ustawić pod kątem temperatury i godzin działania (następnie należy weryfikować jego pracę mniej więcej co 3-4 tygodnie);
  • spore oszczędności - w porównaniu do pieców węglowych oraz olejowych wydatki na ogrzewanie związane z kotłami gazowymi są niższe o 30-40%.

Pamiętajmy, że najniższe wydatki za ogrzewanie odnotujemy poprzez inwestycję w wysokiej jakości piec kondensacyjny lub pulsacyjny. W przypadku kotłów tradycyjnych, które są zdecydowanie tańsze, powinniśmy liczyć się z obniżeniem wydajności o mniej więcej 8-12%.

Kotły gazowe Częstochowa - wady 

Kotły gazowe produkowane na terenie Polski, jak i zagranicy nie mają wielu wad. Największym mankamentem jest cena najbardziej wydajnych rozwiązań, czyli kondensacyjnych - oscylująca w granicach kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kotły gazowe Częstochowa - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Przede wszystkim należy dokładnie zweryfikować moc kotła w stosunku do metrażu naszej nieruchomości. W tym celu warto przyjąć, że 1 kW jednostki mocy odpowiada 10 metrom kwadratowym powierzchni nieruchomości.

Ile kosztują kotły gazowe? - Częstochowa i okolice [cennik]

Koszty tradycyjnych kotłów gazowych zaczynają się od 4 000 zł. W przypadku urządzeń kondensacyjnych lub pulsacyjnych powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu minimum 10 000 zł. Finalna cena zależy oczywiście od mocy kotła, jego pojemności oraz innych kluczowych aspektów.


W sklepie lazienkionline.pl oferujemy kotły gazowe najbardziej rozpoznawalnych marek:


Zobacz artykuły na temat kotłów gazowych:
 kliknij tutaj


 Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich marek, które oferujemy.

Kupując u nas otrzymujesz gwarancje producenta!

Bardzo dużo modeli kotłów dostępnych od ręki

Kupując u nas otrzymujesz pełną gwarancje producenta

 

Zobacz inne lokalizacje, w których sprzedajemy kotły gazowe: 

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 475 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Ekspresowo,polecam
2024-04-11
Bardzo miła i fachowa obsługa i pomoc.Polecam
pixel