📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tycner

( ilość produktów: 25 )

Tycner — polski producent armatury instalacyjno-sanitarnej 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wojciech Tycner to firma z bogatą historią i ugruntowaną pozycją na polskim rynku armatury instalacyjno-sanitarnej. Początki firmy sięgają roku 1992,  kiedy to w Wadowicach Górnych k. Mielca zostało założone przedsiębiorstwo, które początkowo miało specjalizować się w produkcji artykułów z gumy oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Z biegiem czasu firma dynamicznie rozwijała swoją działalność, dodając do portfolio handel hurtowy i dystrybucję artykułów instalacyjno-sanitarnych, które obecnie stanowią główny filar przychodów przedsiębiorstwa.

W styczniu 2008 roku firma Tycner dokonała znaczącego kroku, przenosząc swoją siedzibę do nowego miejsca, zlokalizowanego przy ul. Wojska Polskiego 6B w Mielcu. Ta relokacja stanowiła kolejny etap rozwoju przedsiębiorstwa, umożliwiając skuteczniejsze zarządzanie i obsługę klientów. Obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników, a swoim klientom oferuje ponad 5000 różnych artykułów, które są odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek instalatorów oraz użytkowników. 

Tycner — katalog ponad 5000 różnych produktów 

Jak już wspomnieliśmy obecnie dostępna oferta produktowa marki Tycner z miejscowości Mielec obejmuje ponad 5000 różnych artykułów z zakresu armatury instalacyjno-sanitarnej. Cały asortyment podzielony jest na 11 głównych kategorii, które pokrótce przybliżymy. Oto one: 

 1. Odpływy łazienkowe — do wyboru klientów pozostają odpływy liniowe oraz punktowe marki Tycner.
 2. Syfony i akcesoria — syfony to dość rozbudowana kategoria produktowa, w której znajdują się m.in. syfony wannowe, brodzikowe, umywalkowe, zlewozmywakowe, a także kompatybilne z nimi akcesoria.
 3. Artykuły instalacyjne WC — tutaj do wyboru są odpływy WC, spłuczki, deski sedesowe, pompy WC i toalety turystyczne, osprzęt WC. 
 4. Artykuły metalowe do instalacji — ta kategoria produktowa obejmuje różnego rodzaju kształtki, w tym modele mosiężne oraz chromowane, a także zawory, węże zasilające czy akcesoria gazowe. 
 5. Systemy instalacyjne — w ich skład wchodzą różnego rodzaju kształtki, systemy zaciskowe oraz skręcane, a także systemy PP-R. 
 6. Armatura instalacyjna — tutaj znajdują się elementy armatury łazienkowej, w tym słuchawki prysznicowe i kuchenne, oraz węże do baterii, a także osprzęt do baterii, pozostałe akcesoria instalacyjne, chemia łazienkowa,
 7. Akcesoria instalacyjno-sanitarne — w tej kategorii można wybierać pomiędzy wpustami kanalizacyjnymi, złączami wieloredukcyjny, wężami do pralek i wieloma innymi rozwiązaniami. 
 8. Uszczelki — w ofercie producenta Tycner znajdują się uszczelki gumowe, fibrowe i gambitowe, uszczelki połączeń kołnierzy, jak również zestawy naprawcze.
 9. Kanalizacja wewnętrzna — oferta obejmuje rury kanalizy wewnętrznej oraz kształtki, wywiewki, systemy spustowe do rynien.
 10. Kanalizacja zewnętrzna — tutaj znaleźć można zarówno rury, jak i kształtki do kanalizacji zewnętrznej. 
 11. Oczyszczalnie ścieków — to dość szeroka oferta produktowa, która obejmuje m.in. oczyszczalnie biologiczne, tunele rozszerzające, studzienki poboru wody oraz wiele innych niezbędnych elementów. 

Asortyment Tycner w ofercie sklepu Łazienki Online — obsługa klienta na najwyższym poziomie

Większość przedstawionych produktów można nabyć bezpośrednio u producenta. Nie każdy jednak wie, że sklep internetowy Łazienki Online jest oficjalnym dystrybutorem armatury instalacyjno-sanitarnej marki Tycner. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania — zarówno samych instalatorów, jak i użytkowników. Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z naszymi sprzedawcami, którzy chętnie udzielą Ci wskazówek dotyczących zakupu poszczególnych produktów oraz w razie jakichkolwiek pytań postarają się udzielić rzeczowych i zrozumiałych odpowiedzi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Razem stworzymy łazienkę na miarę Twoich potrzeb.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 640 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Wszystko ok
2024-07-06
Wszystko poszlo bardzo sprawnie, tak powinno byc dziekuje.
pixel