📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tech

( ilość produktów: 125 )

TECH - lider w produkcji urządzeń elektronicznych do ogrzewania

Przedsiębiorstwo TECH Sterowniki zostało założone kilkanaście lat temu - obecny lider w produkcji urządzeń elektronicznych grzewczych zaczął zmieniać oblicze rynku w 2004 roku. Obecnie powierzchnia firmy wynosi ok. 7 500 m2 - w poszczególnych działach pracuje aż kilkaset osób. Sprzedaż wysokiej jakości wyspecjalizowanych sterowników przez producenta TECH odbywa się nie tylko na terenie naszego kraju, ale również w 19 krajach zagranicznych należących do Europy.

TECH Sterowniki - bogata oferta nowoczesnych produktów

TECH Sterowniki to producent, który produkuje sterowniki do każdego rodzaju urządzeń grzewczych. Poszczególne rozwiązania są perfekcyjne zarówno ze strony wizualnej, jak i funkcjonalnej - tworzone w szczególności z myślą o ekologii, oszczędnościach i komforcie wszystkich użytkowników. W zależności od własnych preferencji mogą Państwo wybierać spośród szerokiej oferty firmy TECH. Biorąc pod uwagę aktualne trendy, proponujemy m.in.:

  • sterowniki grzejnikowe,
  • sterowniki instalacyjne,
  • sterowniki podłogowe.

Warto również wspomnieć o sterownikach przeznaczonych do energii odnawialnej oraz kominków, kotłów czy też ozonatorów powietrza.

Misja firmy TECH - jak to wygląda w praktyce?

Głównym celem przedsiębiorstwa TECH Sterowniki jest zapewnienie użytkownikom nie tylko komfortu i oszczędności, ale także zdrowia i dobrego samopoczucia. O co dokładnie chodzi? Otóż precyzyjne, strefowe ogrzewanie gwarantuje idealną temperaturę w domu, co przekłada się na lepsze samopoczucie. W konsekwencji korzystając z rozwiązań firmy TECH, mogą Państwo być również bardziej wydajni podczas dnia pracy i cieszyć się dobrym zdrowiem przez dłuższy czas - a to wszystko jest spowodowane wysokiej jakości asortymentem.
 

TECH - zaawansowanie rozwiązania umożliwiające tworzenie najwyższej klasy sterowników dedykowanych dla każdego

Przedsiębiorstwo TECH wykorzystuje zaawansowane rozwiązania, które umożliwiają tworzenie (lub opracowywanie) najwyższej klasy sterowników dedykowanych każdej osobie stawiającej na wysokiej jakości komponenty m.in. do sterowania ogrzewaniem.

Produkcja sterowników przez firmę TECH jest procesem w całości zautomatyzowanym - odbywa się wyłącznie na dwóch liniach produkcyjnych. Ma to niebagatelne znaczenie również dla ekologii, ponieważ ze względu na automatyzację i działania ograniczające wydobycie dwutlenku węgla do atmosfery produkcja przebiega w sposób praktycznie nieszkodliwy środowisku (szczególnie, jeżeli porównamy pracę TECH do konkurencyjnych przedsiębiorstw).

Produkcja sterowników TECH - specjalistyczne testy kontrolne gwarantujące długą żywotność tworzonych urządzeń

Produkcja sterowników TECH bazuje również na specjalistycznych testach kontrolnych gwarantujących m.in.:

  • długą żywotność urządzeń,
  • wysoki poziom funkcjonalności,
  • komfort ich użytkowania.

Jak to wygląda w praktyce? Otóż każdy programista współpracuje z testerem dokładnie analizującym i testującym poprawność działania poszczególnych komponentów oraz zmiany (nawet te najdrobniejsze) w logistyce wybranych urządzeń. Warto również wspomnieć, iż w specjalnej komorze klimatycznej weryfikujemy działanie każdego sterownika w różnorodnych warunkach temperaturowych - w taki sposób, żeby nasi klienci mogli otrzymać sprzęt najwyższej klasy bez jakichkolwiek mankamentów.

TECH - dbałość o środowisko naturalne

Firma TECH dba o środowisko naturalne w ogromnym stopniu. Pomimo stosowania wielu rozwiązań automatyzacyjnych oraz elementów wpływających na ograniczenie wydobycia dwutlenku węgla do atmosfery, producent zwraca uwagę również na bezpieczną utylizację zużytych elementów oraz urządzeń elektronicznych.

Producent TECH Sterowniki oznacza dodatkowo wszystkie produkty znakiem przekreślonego kosza na śmieci. Dzięki temu użytkownicy wiedzą, że sprzęt powinno się przeznaczyć do wyznaczonego punktu zbiórki mającego na celu recykling odpadów.

Działalność sponsorska TECH Sterowniki - producent od lat angażuje się w inicjatywy lokalne oraz ogólnopolskie

Niebagatelna pozostaje również działalność sponsorska producenta TECH Sterowniki. Przedsiębiorstwo te od lat angażuje się w inicjatywy lokalne oraz te o zasięgu ogólnopolskim. Pozwala to działać na większą skalę m.in. klubom sportowym, organizacjom kulturowym oraz ośrodkom gminnym, które chętnie wspieramy (np. pod kątem organizacji wydarzeń organizowanych przez wymienione placówki).

Jeżeli interesują Cię wysokiej klasy rozwiązania - koniecznie sprawdź ofertę TECH Sterowniki na Łazienki Online. Ze swojej strony rekomendujemy przetestować m.in.:

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jeżeli jesteś zainteresowany sterownikami - wejdź na stronę producenta i wybieraj spośród różnorodnej oferty. TECH Sterowniki to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz przystępne kryteria cenowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 640 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Wszystko ok
2024-07-06
Wszystko poszlo bardzo sprawnie, tak powinno byc dziekuje.
pixel