📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salus

( ilość produktów: 58 )

Salus - producent regulatorów i sterowników temperatury

Salus Controls to przedsiębiorstwo należące do grupy Computime Group Limited z siedzibą w Hongkongu. Od 1974 roku firma Salus Controls oferuje klientom komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim rozwiązania z zakresu automatyki sterującej. Przedsiębiorstwo cieszy się uznaniem klientów w Azji, Europie i Ameryce Północnej, zachwycając innowacyjnością, efektywnością i solidnością oferowanych produktów. W asortymencie firmy Salus Controls znajdziemy szeroki wybór rozwiązań z zakresu sterowania energię cieplną i odnawialną. Salus Controls oferuje rozwiązania przeznaczone do sterowania każdym typem ogrzewania, w tym ogrzewaniem podłogowym, grzejnikowym, nadmuchowym i elektrycznym. Wybierając sterowniki Salus, masz szansę indywidualnego dopasowania temperatury w każdym pomieszczeniu w swoim domu w zależności od potrzeb Twoich i Twoich domowników. Instalując urządzenia marki Salus Controls w swoim domu, masz szansę zarządzać panującymi w nim warunkami termicznymi w sposób inteligentny, oszczędny i bezpieczny. Przekonaj się o tym już teraz, zamawiając sterowniki Salus i inne produkty Salus Controls w Łazienki Online.
 

Regulatory temperatury Salus Controls

Rozglądasz się za rozwiązaniami, które umożliwią Ci komfortowe i skuteczne sterowanie ogrzewaniem w swoim domu? Zainwestuj w regulatory temperatury Salus Controls! Wybierając rozwiązania marki Salus, masz szansę precyzyjnie i wygodnie zarządzać urządzeniami grzewczymi, takimi jak kotły gazowe, pompy ciepła i kotły olejowe oraz urządzeniami chłodzącymi, takimi jak klimatyzatory. Precyzja działania i intuicyjna obsługa regulatorów Salus gwarantuje wysoki komfort ich użytkowania i 100% zadowolenie z zakupów. Do cech wyróżniających regulatory temperatury Salus Controls można zaliczyć między innymi:

 • 9 programów pracy, w tym 6 domyślnych i 3 indywidualne;
 • 3 warianty temperatur, tj. dzienną, nocną i przeciwzamrożeniową;
 • 2 warianty dostępnych regulatorów - przewodowy i bezprzewodowy;
 • funkcje grzania i chłodzenia;
 • korzystną cenę.

Ponadto bezprzewodowe regulatory temperatury Salus Controls charakteryzują niepowtarzalne kody transmisyjne, automatyczne ponawianie sygnału i zasięg ściągający nawet 60 m w przestrzeni otwartej.
 

Salus - nowoczesne sterowanie ogrzewaniem

Inteligentne systemy sterowanie ogrzewaniem to rozwiązania odpowiednie dla osób wysoko ceniących własny komfort. Automatyka sterująca Salus Controls w znaczącym stopniu ułatwia optymalizowanie pracy urządzeń domowych tak, by potrafiły sprostać naszym indywidualnym oczekiwaniom.

Wśród rozwiązań, na które należy zwrócić uwagę, projektując system sterowania ogrzewaniem w swoim domu, warto wyróżnić regulatory temperatury Salus Controls, Smart plugi i inteligentne przekaźniki. Warto również skorzystać z bezpłatnej aplikacji internetowej Salus Smart home umożliwiającej zdalne sterowanie domem i rejestrację zużycia energii.

Obok możliwości indywidualnego dopasowania parametrów urządzeń grzewczych w swoim domu, jako korzyści wynikające z montażu urządzeń sterowniczych Salus można wymienić:

 • niższe zużycie paliwa grzewczego, a co za tym idzie oszczędności ekonomiczne;
 • mniejszą emisję spalin i niższy koszt środowiskowy;
 • uniknięcie przegrzania i wyziębienia pomieszczeń;
 • możliwość indywidualnego dopasowania temperatury pomieszczeń do stylu życia mieszkańców (unikanie niepotrzebnego nagrzewania pomieszczeń w chwilach, gdy dom stoi pusty);
 • komfort cieplny mieszkańców.
   

Smart Home a czujniki i sterowniki Salus

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się system Salus Smart home, czyli system automatyki budowlanej obejmujący liczne urządzenia umożliwiające zdalne sterowanie budynkiem i jego poszczególnymi urządzeniami. Korzystając z systemu Salus Smart home domownicy, mają szansę indywidualnego dopasowania funkcji domu do własnych potrzeb. Do korzyści wynikających z użytkowania systemu Salus Smart home warto zaliczyć choćby energooszczędność, komfort życia i bezpieczeństwo mieszkańców budynków. Ponadto, system ułatwia życie osobom niepełnosprawnym, a nawet ostrzega przed ewentualnymi awariami i innymi niepożądanymi zdarzeniami w budynku.

Chcąc wykorzystać system Salus Smart home we własnym domu, warto wyposażyć go w odpowiednie czujniki bezpieczeństwa Salus przeznaczone do sygnalizacji przeciwpożarowej, przeciwzalaniowej i przeciwwłamaniowej. Czujniki Salus umożliwiają jednoczesne sygnalizowanie zagrożeń oraz informowanie o nich użytkowników. Interesującym rozwiązaniem jest również system Salus symulujący obecność mieszkańców w pustym domu. Sterując oświetleniem oraz opuszczaniem i rozsuwanym rolet, dzięki urządzeniom Salus budynek sprawia wrażenie zamieszkałego, co może zniechęcić potencjalnych złodziei do włamania.

Wśród urządzeń, w które warto zainwestować, wdrażając w swoim domu system Salus Smart home, na uwagę zasługują przede wszystkim:

 • czujniki dymu Salus;
 • czujniki zalania Salus;
 • czujniki otwarcia okien i drzwi Salus;
 • czujniki ruchu Salus;
 • sterowniki rolet Salus;
 • inteligentne wtyczki i przekaźniki.
   

Ogrzewanie podłogowe z Salus Controls

W nowoczesnych budynkach niezwykle często wykorzystuje się ogrzewanie podłogowe. Ten typ ogrzewania umożliwia bowiem równomierne rozprowadzenie ciepła w domu, a przy tym wydłuża czas wychładzania pomieszczeń.

W przypadku ogrzewania podłogowego zastosowanie znajdują również liczne sterowniki Salus Controls. Korzystający z nich domownicy, mają szansę zwiększenia wydajności ogrzewanie i dopasowania go do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto sterowniki Salus przeznaczone do ogrzewania podłogowego gwarantują optymalne zużycie energii, prostą i wygodną obsługę oraz możliwość osiągnięcia optymalnego komfortu cieplnego.

Produkty Salus w Łazienki Online

W sklepie internetowym Łazienki Online znajdziesz bogaty wybór urządzeń marki Salus Controls. Jeśli chciałbyś wykorzystać je w swoim domu, pracownicy naszego sklepu z chęcią pomogą Ci z ich doborem i odpowiedzą na wszystkie z Twoich pytań. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 488 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Polecam Bardzo szybka realizacja Towar zgodny z opisem
2024-04-23
Szybką dostawą, produkt zgodny z opisem.
pixel