📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kisan

( ilość produktów: 16 )

Kisan — historia firmy z ponad 30-letnim stażem na rynku polskim

Historia marki Kisan stanowi rewolucję w dziedzinie instalacji wodnych i grzewczych. Założona ponad 30 lat temu z pasją i innowacyjnym podejściem, ta polska firma szybko zdobyła pozycję lidera na rynku, dzięki wprowadzeniu do produkcji innowacyjnej technologii rur wielowarstwowych. 

Już od momentu powstania, czyli od roku 1991 marka Kisan konsekwentnie dążyła do zmiany standardów i podniesienia jakości instalacji wodociągowych skierowanych do stosowania zarówno w prywatnych domach, obiektach publicznych, jak i firmach. Proponowane rozwiązania projektowane były i nadal są w taki sposób, aby mogły spełniać najwyższe standardy nowoczesnych instalacji oraz maksymalnie sprostać wymaganiom współczesnych użytkowników. Oferowane systemy instalacyjne Kisan są zgodne z normami PN-EN ISO 21003:2009, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości ISO, a także udzielana przez producenta 10-letnia gwarancja niezawodności systemu oraz 50-letni okres użytkowania.

Oferta produktowa marki Kisan

Kisan to nie tylko producent rur czy elementów do instalacji wodociągowych, to także twórca kompletnych systemów grzewczych, oferujących najwyższy standard jakości i satysfakcji z użytkowania. Produkty marki Kisan można z powodzeniem podzielić na dwie podstawowe grupy produktowe:

1. Kisan — kompletny system instalacji wodociągowych i grzewczych, składający się z takich elementów, jak rury wielowarstwowe, złączki, rozdzielacze oraz systemy sterowania. W skład tej grupy wchodzą dwie serie:

  • Kisan Comfort — jest to uniwersalny system instalacyjny, stosowany w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego i płaszczyznowego. Wykorzystywany jest w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz punktach użyteczności publicznej. 
  • Kisan Development – wszechstronny system, skierowany do stosowania w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego i płaszczyznowego, a także instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej. Jest to system przeznaczony głównie dla inwestycji deweloperskich w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.

2. Kistal –  kompletny system instalacji wodociągowych i grzewczych składający się z rur i kształtek zaprasowywanych, wykonanych ze stali węglowej i nierdzewnej. W skład tej grupy wchodzi:

  • Kistal C – nowoczesny system instalacyjny  ze stali węglowej, który może być stosowany w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego, instalacjach chłodniczych, solarnych oraz sprężonego powietrza, a także gazów obojętnych. System Kistal C wykorzystywany jest przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej.
  • Kistal Inox – innowacyjny system wykonywany ze stali nierdzewnej, który stosowany jest w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego, instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, instalacjach chłodniczych, solarnych oraz sprężonego powietrza i gazów obojętnych. System ten również przeznaczony jest dla inwestycji w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej.

Produkty marki Kisan dostępne w ofercie sklepu Łazienki Online

Wysokiej jakości produkty marki Kisan z powodzeniem można kupić w naszym sklepie internetowym lazienkionline.pl. Przygotowana przez nas oferta obejmuje szeroki wybór produktów, w których znaczący prym wiodą rozdzielacze do ogrzewań płaszczyznowych i grzejnikowych. Jednak to nie wszystko. Możemy również zaoferować różnego rodzaju złączki Kisan, a nawet szafki natynkowe. 

Z naszej strony możemy z kolei zagwarantować sprawną obsługę na każdym etapie zamówienia oraz fachowe doradztwo. Każdy klient potrzebujący pomocy w doborze odpowiednich rozwiązań systemowych marki Kisan, koniecznie powinien zgłosić się do nas. Zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem udzielimy odpowiedzi na zadane pytania oraz zaproponujemy możliwie najkorzystniejsze rozwiązanie zakupowe. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z oferty na produkty marki Kisan dostępne w sklepie lazienkionline.pl. Serdecznie zapraszamy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 533 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Szybka realizacja, towar zgodny z opisem Polecam
2024-05-07
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z zamowieniem
pixel