📣 DARMOWA WYSYŁKA kurierem Orlen paczka | dla przedpłaconych zamówień od 500 zł 📦 - Sprawdź które produkty nie mogą być wysyłane kurierem Orlen paczka❗
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wrzątek z kranu? Oto skuteczna ochrona przed oparzeniami!

2022-08-05
Wrzątek z kranu? Oto skuteczna ochrona przed oparzeniami!

Każdego roku poparzeniom w Polsce ulega ponad 400 tysięcy osób. W tej liczbie 60% to dzieci, w większości młodsze niż 4 lata. 96% oparzeń to oparzenia termiczne. Lepiej dmuchać na zimne i zabezpieczyć dzieci i siebie. Mamy na to sposób.

Chroni. Oszczędza.

Zawór przeciwoparzeniowy AFRISO ATM 112 powstał dla dwóch celów. Pierwszy: zapewnienie jak najlepszej ochrony przed poparzeniem – szczególnie najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze szybko zareagować na zbyt gorącą wodę w umywalce. Drugi cel: zagwarantowanie realnych oszczędności w zużyciu wody.

ATM 112 miesza dwa strumienie wody o różnej temperaturze – w taki sposób, żeby woda zmieszana na wyjściu z zaworu miała zawsze stałą, wybraną przez użytkownika temperaturę. Dzięki temu, nawet jeśli w zasobniku będzie woda o bardzo wysokiej temperaturze to mamy stałą ochronę przed oparzeniem.

To przekłada się też na oszczędność wody, bo nie trzeba długo operować kranem, żeby znaleźć idealną temperaturę. Wiadomo, ile wody wtedy płynie w niebyt. Przy aktualnych cenach oszczędności na kubikach wody przyniosą odczuwalną ulgę w portfelu.
 

>>ZOBACZ<<

Łatwy montaż i ustawienie.

Zawór przeciwoparzeniowy ATM 112 jest bardzo łatwy w montażu – wystarczy kilka minut bez skomplikowanych narzędzi. Ustawienie temperatury, jakiej się potrzebuje (w zakresie od 30 do 50 stopni) jest intuicyjne i szybkie – trzeba tylko ściągnąć i odwrócić pokrętło. Obrót z ruchem wskazówek zegara obniży temperaturę a obrót w stronę przeciwną zwiększy. Pokrętło wędruje z powrotem na zawór i staje się przy okazji dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkową zmianą temperatury.

ATM 112 można zamontować w dowolnej pozycji. Trzeba tylko pamiętać o zostawieniu dostępu do pokrętła nastawy temperatury.
 

Sprawdzi się wszędzie.

Zawór ATM 112 dedykowany jest do montażu pod umywalkami z bateriami umożliwiającymi regulację temperatury oraz do wylewek – czyli do baterii bez takich możliwości. W zestawie są niezbędne akcesoria: wąż przyłączeniowy, trójnik, sitko, komplet uszczelek.

Urządzenie sprawdzi się wszędzie. W domu ochroni przed oparzeniem i pomoże oszczędzić wodę. W miejscach publicznych tym bardziej, np. w salonie fryzjerskim nie trzeba będzie przy każdym kliencie regulować temperatury od nowa, bo zawór ATM 112 zapamięta odpowiednią temperaturę. 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 547 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Super, polecam, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem
2024-05-16
Szybka i bezproblemowa wysyłka, dobra cena produktu, polecam:)
pixel