CZUJNIKI

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Czujnik tlenku węgla i dymu (0047871267439 )
  Kod towaru: KID-WFPCO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od ręki
  Cena promocyjna 178,31 zł Cena standardowa 196,00 zł
 2. Optyczna czujka dymu
  Kod towaru: FIR-SK-20
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od ręki
  Cena promocyjna 55,20 zł Cena standardowa 69,00 zł
 3. Optyczny czujnik dymu model 29HD
  Kod towaru: 29HD
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od ręki
  Cena promocyjna 69,02 zł Cena standardowa 83,00 zł
 4. Czujnik dymu i tlenku węgla model 10SCO (w)
  Kod towaru: 10SCO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Niedostępny
  Cena promocyjna 135,02 zł Cena standardowa 169,00 zł
 5. Czujnik tlenku węgla seria 10 z wyświetlaczem LCD i wbudowanym zasilaniem
  Kod towaru: 10LLDCO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od ręki
  Cena promocyjna 139,01 zł Cena standardowa 179,00 zł
 6. Czujnik tlenku węgla seria 10 z wbudowanym zasilaniem
  Kod towaru: 10LLCO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od ręki
  Cena promocyjna 120,01 zł Cena standardowa 155,00 zł
 7. Czujnik tlenku węgla seria 7 z wyświetlaczem LCD
  Kod towaru: 7DCO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Niedostępny
  Cena promocyjna 100,88 zł Cena standardowa 131,00 zł
 8. Czujnik tlenku węgla seria 7
  Kod towaru: 7CO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od ręki
  Cena promocyjna 87,64 zł Cena standardowa 113,00 zł
 9. Czujnik tlenku węgla seria 5 z wyświetlaczem LCD
  Kod towaru: 5DCO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od 3 do 5 dni
  Cena promocyjna 89,02 zł Cena standardowa 115,01 zł
 10. Czujnik tlenku węgla seria 5
  Kod towaru: 5CO
  Producent: Kidde
  Dostępność: Od ręki
  Cena promocyjna 74,44 zł Cena standardowa 97,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Czujnik dymu to urządzenie, które niejednokrotnie uratowało ludzkie życie. Mimo niewielkiego oraz niepozornego rozmiaru, potrafi ono w porę ostrzec domowników o niebezpieczeństwie. Czujnik tlenku węgla oraz dymu ochrania pomieszczenie przed nagłym pożarem, oraz tlenkiem węgla. Służy przede wszystkim do monitorowania powietrza pod względem możliwości obecności wszelkich substancji, powstających w momencie spalania lub tlenia się przedmiotów. Urządzenie to wyczulone jest na obecność czadu (CO), w zależności od miejsca, w jakim je zamontujemy. Podczas pożaru lub przekroczenia dopuszczalnego stężenia tlenku węgla, czujnik dymu uruchamia głośny alarm akustyczny oraz optyczny – dioda LED zaczyna świecić się na czerwono. Stosunkowo niewielka cena do wartości urządzenia sprawia, iż każdy może zdecydować się na zakup czujnika. Jednorazowy wydatek to gwarancja wieloletniego bezpieczeństwa oraz braku obaw o siebie, oraz naszych najbliższych.

Oferowane przez nas modele posiadają funkcje, które znacznie ułatwiają codzienne, niezauważalne ich użytkowanie. Czujnik dymu posiada bowiem specjalnie wbudowany układ automatycznej kontroli, który monitoruje ogólną sprawność czujnika – stan sensorów, baterii oraz wewnętrznych obwodów. Pojawienie się sygnalizacji oznacza konkretne uszkodzenie, dzięki czemu szybko jesteśmy w stanie zorientować się, że wystąpiła jakaś usterka. Funkcja ta znacznie wpływa na nasze bezpieczeństwo, ponieważ szybka oraz sprawna reakcja pozwala na naprawę, oraz ponowne zapewnienie bezpieczeństwa. Czujnik czadu posiada przycisk Test/Reset służący do obsługi oraz kontroli urządzenia. Dodatkowo, w każdej chwili możemy sprawdzić, czy podczas naszej nieobecności w mieszkaniu, stężenie CO nie przekroczyło niepokojącej wartości. Możliwe jest to dzięki wbudowanej pamięci, na której zapisywana jest informacja dotycząca emisji oraz stężenia niebezpiecznej substancji. Ponadto, sygnalizacja diodowa informuje nas również o końcu okresu działania. Pojawienie się diody tego rodzaju powinno skłonić nas do wymiany urządzenia na nowy model.

Czujnik tlenku węgla, ze względu na swój niewielki kształt, zamontowany może być zarówno na ścianie, jak i również na suficie. Nawet w pomieszczeniu o małym metrażu znajdzie się odpowiednie miejsce dla czujnika. Ze względu na swoją budowę, część modeli umiejscowiona może być również na powierzchniach płaskich – szafce nocnej lub na półce w kuchni. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zasilany jest on bateryjnie, dlatego też chroni on domowników nawet w momencie nieoczekiwanego braku prądu. Oferowane przez nasz czujniki to nie tylko doskonała jakość oraz wytrzymałość materiału, z którego zostały wyprodukowane, ale również gwarancja spełnienia wszelkich norm potwierdzonych certyfikatami, które muszą być spełnione w tego typu urządzeniach. Estetyka oraz prostota wykonania powodują, iż czujnik czadu doskonale wkomponuje się w każde wnętrze, bez względu na to, w jakim stylu jest ono urządzone. Dodatkowym plusem jest wyjątkowo niski koszt eksploatacji. Czujnik tlenku węgla znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach w domu lub mieszkaniu, ale również w miejscach takich jak przyczepy kempingowe, kampery lub łodzie. Szczególne miejsca, w których urządzenie to powinno być umieszczone to: kuchnia, salon, łazienka oraz pomieszczenia, w których znajdują się urządzenia elektryczne, oraz takie, które mogą stanowić potencjalne źródło tlenku węgla – kominek lub ogrzewanie, zarówno elektryczne, jak i gazowe. Czujnik czadu zamontować można również w piwnicy lub na strychu.

Niektóre oferowane przez nasz sklep modele posiadają oprócz przycisków oraz diod – wyświetlacze LCD. Wyświetlana jest na nim wartość stężenia tlenku węgla – jego poziom może przyjmować liczbę od 0 do 999 PPM. 

Pokaż więcej
Back to Top