WANNY PROSTOKĄTNE

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Mogłoby się wydawać, że mała łazienka oznacza konieczność montażu prysznica. Otóż niekoniecznie! Wanna prostokątna to świetne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na jak najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni.

Wanny łazienkowe prostokątne - powiększ optycznie niewielką łazienkę

Wanna prostokątna to prawdziwa klasyka. Jest nie tylko stylowa i elegancka, ale też znacznie bardziej przestrzenna. Porównując dwa modele o takich samych wymiarach - okrągły i prostokątny - możesz pomyśleć, że ten drugi jest większy. Dzieje się tak, ponieważ brak zaokrąglonych boków oznacza więcej miejsca na swobodne wyprostowanie nóg. Wanny prostokątne są też znacznie prostsze w aranżacji, gdy stawiamy ją w małym pomieszczeniu. Modele okrągłe swój urok prezentują jedynie wtedy, gdy mają dookoła dużo wolnej przestrzeni. Wanna prostokątna natomiast może być zamontowana pod samą ścianą lub w jej narożniku. Jeżeli zostanie zabudowana, będzie efektownym elementem całej aranżacji.

W sklepie internetowym lazienkionline.pl oferujemy piękne wanny łazienkowe prostokątne wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy poszukujesz modelu zabudowanego lub wolnostojącego, jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz swój ideał. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem wanien łazienkowych prostokątnych!

Pokaż więcej
Back to Top