WANNY OWALNE

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Wolnostojąca wanna to prawdziwy przełom w aranżacji łazienek. W przeciwieństwie do wanny zabudowanej można nią dowolnie manewrować, co pozwala na puszczenie wodzy wyobraźni. Szczególnie warte uwagi są wanny owalne. W zależności od detali i ogólnego zamysłu mogą przywodzić na myśl romantyczne klimaty retro lub futurystyczne trendy wyprzedzające nasze czasy. Sklep internetowy ŁazienkiOnline.pl oferuje szeroki wybór wanien owalnych, które umożliwią Ci stworzenie idealnego kącika do wieczornego relaksu.

Wanna owalna - więcej przestrzeni, więcej relaksu

Owalna wanna daje nam ogromne możliwości aranżacyjne. W zależności od wybranego modelu można całkowicie odmienić wnętrze łazienki. Wanna owalna o opływowym kształcie idealnie dopełni skandynawskiego, minimalistycznego klimatu. Aby uczynić z niej główny punkt całej łazienki, warto zainwestować w skromny prysznic bez kabiny i brodzika. Jeżeli preferujesz styl dawnych lat, polecamy wanny owalne na nóżkach. Przywodzą one na myśl lata 20, nieme filmy i amerykańskiego rock’n’rolla. Sięgając po wannę owalną w stylu retro, warto być konsekwentnym podczas dalszych zakupów. Dopełnij całej aranżacji umywalką o finezyjnych zdobieniach oraz stoliczkami na lwich nóżkach. Możesz położyć na nich świeczki zapachowe lub inne, inspirowane dawnymi czasami akcesoria. Wanna owalna świetnie sprawdzi się również w prostych, klasycznych wnętrzach. Doda im odrobiny niecodzienności, tworząc tym samym futurystyczny akcent.

Wanna owalna zajmuje znacznie mniej miejsca niż te kwadratowe lub prostokątne. Zaokrąglone krawędzie umożliwiają dostawienie różnych, dodatkowych elementów, takich jak szafka, dekoracyjny stoliczek lub regał na kosmetyki. Sklep internetowy lazienkionline.pl oferuje szeroki wybór owalnych wanien od producentów znanych nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie. Inwestując w dobrej jakości sprzęt, gwarantujesz sobie długie lata relaksu oraz spokoju, bez stresu o nagłą awarię lub uszkodzenie. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się łazienką o wyjątkowym klimacie!

Pokaż więcej
Back to Top