WANNY DLA OSÓB STARSZYCH

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Z wiekiem nasze ciała zaczynają stawiać nam pewne ograniczenia. Przestają się słuchać nas tak dobrze, jak wtedy, gdy byliśmy młodzi. Osoby starsze nie muszą jednak zaniedbywać higieny tylko dlatego, że mają problem z wejściem do wanny lub z korzystaniem z prysznica. Stwórz łazienkę bez barier! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego lazienkionline.pl, w którym znajdziesz wanny idealne dla starszych osób.

Wanny dla starszych osób - stworzone z myślą o ograniczeniach

Większość wypadków, jakie spotykają seniorów, ma miejsce w domu. Próba wejścia do wanny może skończyć się poślizgnięciem, a co za tym idzie - złamaniem kości lub uderzeniem w głowę. Wanny dla osób starszych to gwarancja dla seniorów i ich rodzin, że w łazience nigdy nie dojdzie do takiego wypadku. Konstrukcja armatury została wzbogacona o jeden prosty element, który zmienia całą ergonomię użytkowania - drzwiczki. Dzięki nim seniorzy nie potrzebują żadnych stołków i taboretów, nie muszą też podnosić bardzo wysoko nóg, aby dostać się do środka. Drzwiczki zamontowane w wannach dla osób starszych są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Wytrzymują one bardzo intensywne użytkowanie nawet przez długie lata.

Znamy dobrze naszych dziadków i rodziców - wiemy, że ciężko jest im usiedzieć w brudnej łazience. Dostępne u nas wanny dla starszych osób są pokryte dodatkową warstwą plamoodporną. Dzięki niej kamień i inne zanieczyszczenia osadzają się znacznie wolniej, a gdy już zauważymy ich warstwę, wystarczy zetrzeć je odpowiednim detergentem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wanie dla osób starszych, które znacznie poprawią komfort życia każdego seniora!

Pokaż więcej
Back to Top