WANNY ASYMETRYCZNE

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Asymetryczne wanny łazienkowe świetnie sprawdzają się we wnętrzach o nietypowej konstrukcji. Wąskie, małe pomieszczenie wcale nie oznacza, że trzeba rezygnować z wieczornych, długich kąpieli na rzecz kompaktowego prysznica. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wanien łazienkowych asymetrycznych, które sprawdzą się nawet na niewielkim metrażu kawalerki!

Nietypowa wanna do nietypowej łazienki


Wanny łazienkowe asymetryczne posiadają kształty znacznie różniące się od modeli prostokątnych bądź okrągłych. Ciężko tak naprawdę znaleźć dwa takie same egzemplarze. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, asymetryczne wanny łazienkowe są przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Montuje się je w narożniku, dlatego jeden z rogów jest zazwyczaj skrojony pod kątem prostym. Umieszczenie wanny w takim punkcie pozwala na znacznie lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Tego typu model to najlepsze rozwiązanie w przypadku kawalerek bądź wnętrz o nietypowym kształcie, np. gdy jedno pomieszczenie zostało samodzielnie przerobione na sypialnię z małą łazienką. Asymetryczne wanny umożliwiają komfortową, relaksującą kąpiel z możliwością rozprostowania nóg. Tego typu modele są świetne także dla dzieci i osób starszych. Konstrukcja narożnikowa umożliwia stworzenie specjalnej przestrzeni do siedzenia. Asymetryczne wanny łazienkowe pozwalają więc na bezpieczne wykąpanie malucha bądź komfortowe obmycie się osobie, która nie ma wystarczająco dużo siły bądź sprawności. Narożnikową „półeczkę” możesz też wykorzystać do przechowywania kosmetyków, gąbek, przyborów do pielęgnacji stóp i innych artykułów higienicznych.

Szczególnie polecamy wannę asymetryczną Cersanit. Powstała ona z myślą o wygodzie, a także bezpieczeństwie użytkownika. Cersanit - tworząc wannę asymetryczną - postawiło nie tylko na ciekawy design, ale też wysokiej jakości komponenty. Przekonaj się sam i sprawdź nasz asortyment! Gwarantujemy, że znajdziesz u nas idealną wannę asymetryczną Cersanit lub od innego, równie dobrego producenta.

Pokaż więcej
Back to Top