Lazienkionline.pl to sklep internetowy z armaturą łazienkową i kuchenną, który został stworzony z myślą o tej części naszych Klientów, którzy preferują zakupy w sieci.

Jesteśmy integralną częścią firmy Eko-Instal, jednej z największych hurtowni instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych w Polsce. Bazujemy zatem na ponad 27 letnim doświadczeniu w sprzedaży. O profesjonalizmie naszej marki świadczy również fakt bycia udziałowcem Grupy Instal – Konsorcjum.

Asortyment  sklepu to przede wszystkim szeroki wybór baterii, wanien, umywalek, misek, kabin prysznicowych, a także akcesoriów łazienkowych oraz produktów niezbędnych do instalacji.

Oferowane przez nas produkty pochodzą od czołowych polskich i europejskich producentów. Jesteśmy zautoryzowanym dystrybutorem między innymi  takich marek jak: Cersanit, Geberit, Koło, Roca, Franke.

Zapewniamy naszym Klientom konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę, tysiące produktów dostępnych od ręki oraz błyskawiczną wysyłkę.

Decydując się na zakupy w lazienkionline.pl masz pewność, że Twoje zakupy pochodzą od sprawdzonego partnera, który posiada ugruntowaną pozycję w branży.

Kluczem do sukcesu naszego sklepu jest skoncentrowanie na potrzebach Klienta, dlatego służymy Wam pomocą na każdym etapie zakupów.

Back to Top